KNO Inspirativní Kavárna

Téma kavárny: Mateřství a kariéra

Čestný host: Barbora Jelínková

Datum: 13. listopadu 2019
Čas: 11:00 – 13:00

Cena: ZDARMA
Místo konání: Kavárna Tři století, Míšeňská 70/4, Praha 1

Přijďte s námi podiskutovat na téma "Mateřství a kariéra", sdílet informace s ostatními a poslechnout si názor na toto téma
od Barbory Jelínkové a Michaely Karáskové.

Společně se budeme inspirovat i těmito otázkami:

  • Jaké zkušenosti máte se zaměstnanci na rodičovské?
  • Jaký přístup k zaměstnancům a mateřské má Vaše vedení?
  • Jaké výhody a nevýhody přináší spolupráce s rodiči malých dětí?
 

foto BaraJelinkova

 Barbora Jelínková

V hotelovém byznysu se pohybuje 20 let. Prošla si recepcí - od recepční až po vedoucí recepce, měla na starosti i VIP klienty. Vždy ji zajímalo HR a proto, když se naskytla příležitost přejít na školení, tak se jí chytila, jak se říká, za pačesy. Měla na starosti školení pro hotel Panorama a pak i pro druhý hotel Corinthia v cluster pozici. Na pozici HR ředitelky pracuje s kolegy na zlepšovaní společného prostředí v rámci firemní kultury. Jako máma 12 leté dcery má bohaté osobní zkušenosti nejen z České republiky ale i ze zahraničí a ráda se s Vámi o ně podělí. 

profil M.Karaskova profi Michaela Karásková

  Do KNO Česko nastoupila v roce 1999 a od roku 2007 působí na pozici jednatelky společnosti. Se zástupci personálních oddělení společností nastavuje a navrhuje vzdělávací aktivity, zaměřené na rozvoj měkkých dovedností. V současnosti se věnuje konzultacím zaměřeným na firemní kulturu, vedení lidí, týmovou práci, zákaznický servis, obchodní zástupce a také lidské zdroje. Pečlivě vybírá z týmu zkušených lektorů, tak aby vždy naplnila očekávání jak účastníků tréninku, tak zadavatele. Jako lektorka se zaměřuje na téma efektivní komunikace, zákaznický servis a prodejní dovednosti. Od roku 2016 se věnuje individuálnímu i týmovému koučování. Jako máma dvou dětí (15 a 12 let) dokázala skloubit rodičovství a vedení firmy společně se svým seberozvojem. 

 

 

MÁM ZÁJEM

LUMINA TASTER DAY

KNO Česko ve spolupráci se Spring Consulting Vás zve na ukázkový workshop zdarma.

Datum: 28. ledna 2020
Čas: 9:00 – 12:00

Cena: ZDARMA
Místo: Ovocný trh 572/11, Praha 1 

Poznejte nové přístupy a inspirujte se propojením inovativních psychometrických nástrojů Lumina Learning s rozvojem jednotlivců a týmů. 


Lumina Learning nabízí moderní a inovativní psychometrické nástroje, které měří a popisují klíčové charakteristiky a preference vaší osobnosti v pracovním prostředí.

 

Získáte vlastní osobnostní profil.

Budete mít možnost získat výstup z našeho nejpoužívanějšího nástroje - Lumina Spark.
Po zaslání přihlášky Vám zašleme link na on-line dotazník a výstupy z něj vám odevzdáme osobně na workshopu.

 

 
logo2 small
 

MÁM ZÁJEM