Inspirativní kavárna

Další inspirativní kavárna se bude konat v září 2020.

Inspirativní kavárna - neformální setkávání u kávy, v kavárně Tři století v centru Prahy. Každý měsíc zveme do naší kavárny k diskuzi ty, kteří mají zájem o témata, která v HR či personalistice řeší. O tématu na září Vás budeme včas informovat.

On-line KNO Inspirativní kavárna 16. 6. 2020
Téma kavárny: Propouštěcí pohovory 

Inspirativní kavárna na téma "Propouštění zaměstnanců" byla nadupaná zkušenostmi všech zúčastněných. Děkuji všem za skvělou atmosféru. Hovořili jsme o tom, jak zvládnout propouštění profesionálně, co vše k tomu potřebujeme a jak se na propouštěcí pohovor připravit. HR oddělení má v propouštění nezastupitelnou roli, stejně jako manažer či nadřízený. Otevřená komunikace a upřímnost je důležitá na obou stranách. Hovořili jsme o hromadném propouštění i individuálních pohovorech. V obou případech je důležitá příprava. Hovořili jsme o výtkách a odstupném. Hovořili jsme o další spolupráci s propuštěnými zaměstnanci a o pomoci lidem, se kterými firma spolupracovala mnoho let. Shodli jsme se na laskavém a vstřícném přístupu, protože je důležité, aby zaměstnanci šířili naši firemní vizitku dál pozitivně, i když jsme se zrovna nepotkali v dobré době, dobré životní situaci či se minula naše očekávání o vzájemné spolupráci. Pokud potřebujete pomoci s tématem propouštění zaměstnanců či jak vést propouštěcí pohovory, prosím kontaktujte mě, ráda Vám nabídnu spolupráci. 

KNO Inspirativní kavárnou Vás provádí:

Michaela Karásková

Aktuálně v květnu 2020 získala certifikaci ACC Coach od mezinárodní federace ICF.

Do KNO Česko nastoupila v roce 1999 a od roku 2007 působí na pozici jednatelky společnosti. Se zástupci personálních oddělení společností nastavuje a navrhuje vzdělávací aktivity, zaměřené na rozvoj měkkých dovedností. V současnosti se věnuje konzultacím zaměřeným na firemní kulturu, vedení lidí, týmovou práci, zákaznický servis, obchodní zástupce a také lidské zdroje. Pečlivě vybírá z týmu zkušených lektorů, tak aby vždy naplnila očekávání jak účastníků tréninku, tak zadavatele. Jako lektorka se zaměřuje na téma efektivní komunikace, zákaznický servis a prodejní dovednosti. Od roku 2016 se věnuje individuálnímu i týmovému koučování. Za 20 let měla možnost navštívit stovky firemních kultur v korporátním i rodinném prostředí s ryze českým vedením.