Inspirativní kavárnu pořádáme pro zástupce HR/personálních oddělení. Toto neformální setkávání je zaměřeno na různá témata z prostředí personalistiky. Společně s hosty vytváříme prostředí pro sdílení informací a zkušeností mezi personalisty z různých firem.

Po dlouhé době bych Vás ráda pozvala na osobní setkání do kavárny Grand Cafe Orient na Praze 1.

KNO Inspirativní kavárna:
"HR v roce 2021"

Datum: 13. října 2021

Čas: 10:30 - 12:30

Cena: ZDARMA

Místo konání:  
Grand Cafe Orient I. patro. Ovocný trh 19,  Praha 1

Přijďte společně s Michaelou Karáskovou podiskutovat na téma: 
"Kdo je HR v roce 2021".

Většina společností si prošla mnoha výzvami během pandemie a zdá se, že další ještě přijdou. Na HR oddělení byl zcela mimořádný tlak a spolupráce mezi vedením a zaměstnanci získala mnohdy prioritu, se kterou se nikdy HR oddělení nesetkala.  
Budu moc ráda, pokud se přijdete inspirovat navzájem např. v otázkách:

  • Jak se u Vás změnil přístup k HR ze strany vedení a naopak?
  • Co nového jste poznali a co nového jste se naučili během pandemie?
  • Jaké výzvy Vás v HR ještě čekají?

Pokud máte zájem se zúčastnit naší Inspirativní kavárny, prosím vyplňte přihlášku ZDE: 

Inspirativní kavárnou Vás provází:

Michaela Karásková

Do KNO Česko nastoupila v roce 1999 a od roku 2007 působí na pozici jednatelky společnosti. Se zástupci personálních oddělení společností nastavuje a navrhuje vzdělávací aktivity, zaměřené na rozvoj měkkých dovedností. V současnosti se věnuje konzultacím zaměřeným na firemní kulturu, vedení lidí, týmovou práci, zákaznický servis, obchodní zástupce a také lidské zdroje. Pečlivě vybírá z týmu zkušených lektorů, tak aby vždy naplnila očekávání jak účastníků tréninku, tak zadavatele. Jako lektorka se zaměřuje na téma efektivní komunikace, zákaznický servis a prodejní dovednosti. Od roku 2016 se věnuje individuálnímu i týmovému koučování. Za 20 let měla možnost navštívit stovky firemních kultur v korporátním i rodinném prostředí s ryze českým vedením. 

V květnu 2020 získala certifikaci ACC Coach od mezinárodní federace ICF.