Momentálně nám situace neumožňuje se potkávat osobně v kavárně Tři století.

Přemístila jsem tedy "kavárnu" do virtuálního prostředí.
Budu se s Vámi těšit na viděnou na obrazovce.

Inspirativní kavárna:
"BENEFITY SOUČASNOSTI"

Datum: 16. února 2021

Čas: 11:00 - 13:00

Cena: ZDARMA

Místo konání: virtuální prostředí MS Teams

Přijďte společně s Michaelou Karáskovou podiskutovat na téma "Benefity současnosti".

Období Covidu nám způsobilo, že se mění přístup k benefitům. To co byl benefit na začátku minulého roku, zdaleka již není benefitem letos. Zaměstnavatelé přemýšlí o nových trendech pro své zaměstnance a já budu moc ráda, pokud se přijdete inspirovat navzájem např. v otázkách:

  • Jak se u Vás za rok změnil pohled na benefity?
  • Jaké benefity po Vás zaměstnanci nyní žádají ?
  • Jaký je přístup vedení Vaší společnosti k benefitům?

Pokud máte zájem se zúčastnit naší Inspirativní kavárny, prosím vyplňte přihlášku ZDE: 

Inspirativní kavárna 12. 1. 2021
Téma: Hodnotící pohovory

" Zavedení formálních rozhovorů, které mají jasnou strukturu všem účastníkům kavárny nakonec dávalo smysl. Je to nástroj, který nepomáhá pouze manažerům, aby mluvili se svými podřízenými, ale především pomáhá vedení společnosti a výstupy z něj by měly pomáhat k vytváření firemní strategie.
Pokud hodnocení nemáte zavedeno, vytvořte si vlastní plán a najděte si společníka, který Vám pomůže "hodnocení" ve firmě zavést. Poskládejte argumenty, proč je to důležité. Zajímejte se o toto téma a nasměřujte pozornost. Nenechte se odradit prvními neúspěchy. Nezapomínejte na pravidelná školení "Jak vést hodnotící pohovor". V tuto online dobu bude potřeba možná trochu inovovat :-) Věřte, že hodnotící pohovory Vám pomohou zlepšit firemní kulturu i mezilidskou komunikaci. Další přínosy musíte najít uvnitř firmy."

Inspirativní kavárnou Vás provází:

Michaela Karásková

Do KNO Česko nastoupila v roce 1999 a od roku 2007 působí na pozici jednatelky společnosti. Se zástupci personálních oddělení společností nastavuje a navrhuje vzdělávací aktivity, zaměřené na rozvoj měkkých dovedností. V současnosti se věnuje konzultacím zaměřeným na firemní kulturu, vedení lidí, týmovou práci, zákaznický servis, obchodní zástupce a také lidské zdroje. Pečlivě vybírá z týmu zkušených lektorů, tak aby vždy naplnila očekávání jak účastníků tréninku, tak zadavatele. Jako lektorka se zaměřuje na téma efektivní komunikace, zákaznický servis a prodejní dovednosti. Od roku 2016 se věnuje individuálnímu i týmovému koučování. Za 20 let měla možnost navštívit stovky firemních kultur v korporátním i rodinném prostředí s ryze českým vedením. 

V květnu 2020 získala certifikaci ACC Coach od mezinárodní federace ICF.